« wróć

Eksperci Huawei na PLNOG – sieci rozłożone na czynniki pierwsze

Huawei podczas 11 edycji PLNOG w Krakowie

W dniach 30 września – 1 października w Krakowie odbędzie się jedenasta edycja Polish Network Operator’s Group Meeting (PLNOG 2013), jednego z największych spotkań przedstawicieli branży telekomunikacyjnej w Polsce. Celem PLNOG jest budowanie platformy współpracy między operatorami sieciowymi, wymiana doświadczeń między przedstawicielami branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej oraz edukacja z zakresu sieci. Jesienna edycja konferencji PLNOG jest poświęcona głównie zagadnieniom z zakresu LTE, bezpieczeństwa, SDN i OTN.  Huawei, jako światowy lider w każdej z tych dziedzin technologicznych, podzieli się doświadczeniami z przeprowadzonych wdrożeń oraz przybliży wiedzę praktyczną która ułatwi operatorom i integratorom planowanie działań w procesach ewolucji sieci i usług.

Wśród wielu znakomitych gości i ekspertów podczas PLNOG pojawią się również specjaliści reprezentujący firmę Huawei Polska. Poruszą oni tematy związane m.in. z planowaniem sieci ROADM, OTN i DWDM (dr Krzysztof Bondarczuk), ewolucją sieci operatorskich pod potrzeby SDN oraz usług LTE Advanced (Adam Grodecki), terabitowo wydajnymi rozwiązaniami bezpieczeństwa sieciowego (Paweł Wachelka) oraz architekturą wielousługowych routerów w sieciach ICT (Piotr Głaska).

”Wydarzenia takie jak PLNOG odgrywają istotną rolę w zakresie branżowej wymiany doświadczeń i wiedzy na temat ICT, przyczyniając się do rozwoju całego sektora. Jest to szczególnie ważne w obliczu nieustannie rosnących wymagań stawianych rozwiązaniom sieciowym” - powiedział Bartłomiej Ślawski, Huawei Enterprise Business Group Country Manager.

Huawei rozumie potrzeby rynku ICT i wychodzi na przeciw wyzwaniom związanym z dynamicznie zmieniającym się, coraz bardziej mobilnym biznesem. Dla dzisiejszych użytkowników ważna jest nie tylko innowacyjność, ale także efektywność kosztowa oraz intuicyjność urządzeń i systemów. Właśnie te czynniki odgrywają kluczową rolę w wyborze strategii rozwoju oprogramowania i sprzętu.

Podtrzymując misję i ideę zapoczątkowaną przez Fundację Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA – inicjatora PLNOG, eksperci Huawei w pełni wspierają, poprzez edukację, polski rynek teleinformatyczny w dążeniach do światowej czołówki technologicznej.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na stronie: www.plnog.pl