Zespół

Jesteśmy zespołem młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy na co dzień łączą wiedzę, doświadczenie i entuzjazm. Jako specjaliści rozmaitych dziedzin, możemy skutecznie realizować różnorodne strategie dla naszych, Klientów. W zespole Monday PR są osoby z doświadczeniem w pracy w międzynarodowych korporacjach, w agencjach PR, mediach, instytucjach pozarządowych, instytucjach kultury oraz polskich firmach, które odniosły rynkowy sukces. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie podjąć każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie.

Zarząd

Agencją Monday PR zarządza Ewa Mittelstaedt, ekspert w dziedzinie komunikacji od 17 lat, była dziennikarka. Doświadczenie Ewy, które stanowi fundament agencji, poparte jest wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania. Dzięki nim w ciągu 8 lat istnienia agencja Monday PR z 3-osobowej, raczkującej firmy wyrosła na stabilnego, profesjonalnego partnera w zakresie komunikacji zintegrowanej z ponad 20-osobowym zespołem, znaczącym portfolio klientów i doskonałą reputacją.

Ewa
Mittelstaedt

Managing Director

Ewa Mittelstaedt związana jest z branżą public relations od 17 lat. Jest ekspertem w zakresie doradztwa strategicznego, komunikacji wewnętrznej i employer brandingu. Jako doświadczony trener prowadzi szkolenia dotyczące zarządzania zespołem, wystąpień publicznych, działań public relations, zarządzania kryzysem, oraz skutecznego prowadzenia projektów komunikacyjnych. W 2006 roku założyła agencję Monday PR, w której odpowiada za wyznaczanie strategii, zarządzanie firmą oraz jej rozwój. Jest członkiem zarządu stowarzyszenia HR Generation Next, skupiającego osoby zarządzające kapitałem ludzkim, którego głównym celem jest wsparcie podnoszenia kompetencji członków w tym obszarze.

W trakcie swojej kariery zajmowała się komunikacją korporacyjną kilkudziesięciu firm, takich jak: Citibank, Philip Morris, Ford, SAP Polska, Intel czy Sygnity. Była również Country Managerem polskiego oddziału sieciowej agencji East Side Consulting, specjalizującej się w obsłudze klientów z branży IT. Zdobyła także doświadczenie dziennikarskie w dwutygodniku branży IT – polskiej edycji amerykańskiego pisma CRN.

ewa@mondaypr.pl

Magdalena
Skarżyńska

Account Director

Magdalena Skarżyńska związana jest z branżą public relations od 12 lat. Specjalizuje się w strategiach wizerunkowych, komunikacji kryzysowej, programach rozwojowych oraz szkoleniach z szeroko pojętej komunikacji w biznesie. Wykształcenie trenerskie zdobyła w Szkole Trenerów Biznesu Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów i Zarządzania Matrik.

Prowadziła kampanie komunikacyjne oraz szkolenia m.in. dla: Huawei, ASUS, Groupon, Software AG, D-Link, Trend Micro, BOSSG, APC, Disney Channel, Grupa Żywiec, NSZZ Solidarność, Europlant Phytopharm. Jedna z kampanii realizowanych przez Magdalenę Skarżyńską otrzymała międzynarodowe nagrody - SABRE Award, Mercury Excellence Award, Magellan Award.

magdalena.skarzynska@mondaypr.pl

Administracja

o

Małgorzata
Dobosz

Finance & Administration Manager

Absolwentka politologii. Ukończyła Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Podyplomowych Studiach Menadżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ma doświadczenie w pracy w administracji publicznej oraz w sektorze prywatnym w zakresie prowadzenia biura oraz kadr.

malgorzata.dobosz@mondaypr.pl

Justyna
Ziomkowska

Office Manager

Justyna Ziomkowska pracuje w Monday PR od czerwca 2012 roku. Ma doświadczenie w pracy biurowej w sektorze prywatnym. Stale rozwija swoje kompetencje studiując Administrację Publiczną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

justyna.ziomkowska@mondaypr.pl

Zespół Consumer & Business

Zespół Consumer & Business to eksperci w dziedzinie komunikacji skierowanej do firm z sektora MSP i klientów indywidualnych. Specjalizują się w przygotowaniu i prowadzeniu kreatywnych kampanii launchingowych marek i produktów. W strategiach komunikacyjnych wykorzystują niestandardowe narzędzia zintegrowanej komunikacji dostosowując je do specyfiki i celów biznesowych klienta.

Adam
Kozłowski

Account Manager

Swoją przygodę z public relations rozpoczął jeszcze na studiach. Doświadczenie w obszarze komunikacji zdobywał pracując w agencjach Studio PRowokacja oraz Twenty Four Seven PR. Od 2009 roku związany z Monday PR. Absolwent socjologii na Uniwersytecie Łódzkim, Podyplomowego Studium Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów z Marketingu i Zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

W agencji Monday PR kieruje pracami działu Consumer & Business.

adam.kozlowski@mondaypr.pl

Jakub
Prószyński

Community Manager

Z wykształcenia socjolog. Karierę rozpoczynał w agencji social media Think Kong jako junior social media consultant. Następnie w faceADDICTED jako community manager, a od stycznia do października 2013 w Carrot jako social media consultant. Jest wielkim entuzjastą marketingu, public relations i social mediowym geekiem, a przede wszystkim blogerem. Prelegent na Warsztatach Clik Apps, Social Media Poznań, Czwartku Social Media oraz Tweetup Polska. Z branżą marketingową związany od dwóch lat.

jakub.proszynski@mondaypr.pl

Ewelina
Szabelska

Senior Social Media Specialist

Ewelina Szabelska jest związana z ePR od 2010 roku. Do zespołu Monday PR dołączyła w 2012 roku, wcześniej zdobywając doświadczenie w agencji The Net Step. Specjalizuje się w komunikacji produktowej związanej z branżą IT. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 

ewelina.szabelska@mondaypr.pl

Szymon
Solnica

Account Executive

Do zespołu Advanced Technology dołączył w maju 2013 r. Wcześniej związany był z agencją Edelman Polska, w przeszłości pracował również jako dziennikarz internetowy. Specjalizuje się w działaniach komunikacyjnych dla firm z sektora nowych technologii. Klienci, dla których dotychczas pracował, to m.in. Intel, HP, Norton, zanox. Jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

szymon.solnica@mondaypr.pl

Zespół Corporate Communication

Zespół Corporate Communication to specjaliści w obszarze komunikacji korporacyjnej. Doskonale rozumieją mechanizmy działania i potrzeby dużych organizacji. Wiedzą jak budować i chronić ich wizerunek. Oferują także bardzo dobrą znajomość realiów funkcjonowania rynków finansowych oraz obowiązujących standardów komunikacji.

Eliza
Krysztofiak

Account Manager

Eliza Krysztofiak związana jest z branżą public relations i mediów od 2006 r. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej oraz działaniach w obszarze PR wewnętrznego. Do zespołu Monday PR dołączyła w 2009 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w radiu TOK FM jako wydawca porannego pasma weekendowego oraz w agencji Bracia Strzelczyk Nieruchomości, gdzie odpowiadała za kontakty z mediami. Jest absolwentką London School of Public Relations. Prowadziła działania komunikacyjne m.in. dla: D-Link, GAVDI Polska, Intel, Software AG Polska,  Sybase i Sygnity.

eliza.krysztofiak@mondaypr.pl

Aleksandra
Bojanowska

Senior Account Executive

Aleksandra Bojanowska związana jest z branżą PR od 4 lat. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. W trakcie studiów ukończyła specjalizację Kody Komunikacji Społecznej i odbyła praktyki w Biurze Prasowym Festiwalu Vena. W 2008 roku rozpoczęła pracę jako Asystentka Działu Komunikacji i PR w firmie Delfarma. Z Monday PR współpracuje od kwietnia 2009 roku. Realizowała działania z zakresu Public Relations między innymi dla firm: Smart Technologies, Action S.A., ATEN, Huntkey, Trend Micro i Opus Film.

aleksandra.bojanowska@mondaypr.pl

Milena
Łuszczyk

Account Executive

Milena Łuszczyk przygodę z mediami rozpoczęła w stołecznym wydaniu Gazety Wyborczej. Następnie, pracowała w polskim oddziale agencji Edelman, gdzie była odpowiedzialna za PR korporacyjny firm RWE, Shell i British Airways. W Monday PR pracuje od maja 2012. W agencji odpowiada za wizerunek klientów z branży IT – Software AG, Trend Micro, VMware, Exact Software i D-Link.

milena.luszczyk@mondaypr.pl

Patrycja
Polakiewicz-Sobczuk

Account Executive

Pracę w branży public relations rozpoczęła w 2010 roku. Zajmuje się komunikacją korporacyjną, marketingiem i komunikacją w social media. Pracowała w agencji Headlines Porter Novelli, gdzie wspierała działania komunikacyjne prowadzone dla Cafe Prima Finezja, Biegnę dla Kacpra, Dow Chemicals i La Mania. W Monday PR pracuje od maja 2011 roku. Prowadziła działania komunikacyjne m.in. dla: Sygnity, GAVDI Polska, Optima Partners czy hub:raum Kraków. Ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Public Relations w Szkole Głównej Handlowej.

patrycja.polakiewicz-sobczuk@mondaypr.pl
Zarząd
Administracja
Zespół Consumer & Business
Zespół Corporate Communication