Case study

POWRÓT

Kampania social media – H+H – Buduj z łatwością!

„Budowanie z łatwością” to nie tylko hasło kampanii w social mediach, ale także przesłanie, z którym marka H+H – producent betonu komórkowego – już od ponad 12 lat obecna jest na polskim rynku. Naszym zadaniem podczas prowadzenia profilu H+H na Facebooku jest pokazanie fanom, że budowanie – z użyciem bloczków z betonu komórkowego – rzeczywiście może być proste, szybkie i efektywne.

EFEKTY

Miesięczne zasięgi liczone w dziesiątkach tysięcy (40 000 za ostatnie 30 dni) i zaangażowanie na poziomie 2500 aktywności miesięcznie. Dzięki właściwie dobieranym treściom i efektywnym kampaniom w social mediach skutecznie docieramy do kluczowych grup docelowych H+H, budując rozpoznawalność marki i wspierając sprzedaż. Na bieżąco doradzamy klientom, oferujemy im wsparcie merytoryczne oraz pomagamy w dokonaniu zakupu. Budujemy wizerunek marki, która jest blisko swoich klientów – tak w internecie, jak i zapewniając wsparcie pozakupowe.

WYZWANIE

Facebook miejscem dla marki budowlanej? Jak komunikować w social mediach tematy związane z budowlanką i betonem komórkowym? Jak docierać do wykonawców i inwestorów? Jak angażować? Wiemy jak! Obalamy mity, edukujemy i ewangelizujemy w zakresie zalet bloczków z betonu komórkowego H+H. Przystępnie i skutecznie.

CO ZROBILIŚMY

Od ponad 2 lat angażujemy społeczność z pasją i entuzjazmem. Przystępnie i skutecznie przekazujemy ogrom wiedzy budowlanej. Tworzymy interesujący i użyteczny content, atrakcyjne grafiki i skuteczne kampanie reklamowe. Edukujemy i inspirujemy społeczność. Promujemy produkty i rozwiązania H+H.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie social media.

NAPISZ DO NAS

Klauzula informacyjna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w związku z przesłanym przeze mnie zapytaniem. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Górskiego 9.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie. ul. Górskiego 9.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Górskiego 9 jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych, a także na przekazywanie danych osobowych innym podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: dostawcom usług IT oraz agencjom marketingowym, podmiotom świadczącym usługi w zakresie wysyłki korespondencji elektronicznej. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.