Case study

POWRÓT

IEM 2017 – u nas wszystko gra!

Działania PR podczas eventu gamingowego

Monday PR już od kilku lat wspiera swoich klientów z branży technologicznej na jednym z najważniejszych eventów gamingowych - Intel Extreme Masters. Dzięki naszemu ogromnemu zaangażowaniu i pasji rokrocznie angażujemy najwybitniejszych dziennikarzy z branży, a tym samym trafiamy z naszym przekazem do kilkunastu milionów mieszkańców z całej Polski.

EFEKTY

Intel Extreme Masters w 2017 roku odwiedziło 173 000 osób, w tym ponad 1000 dziennikarzy, twórców YouTube i Twitch oraz liderów opinii z całego świata. O finałach Intel Exteme Masters 2017 mówiły wszystkie najważniejsze media w Polsce, od stacji telewizyjnych, przez rozgłośnie radiowe po media drukowane i online. Łącznie prawie 3000 publikacji, które dotarły do ponad 25 milionów osób z całej Polski! Fenomen gamingu i technologii z nim związanych wciąż rośnie i wykracza coraz częściej poza grono wiernych fanów.

WYZWANIE

Intel Extreme Masters to dziesiątki firm z setkami produktów walczących o serca konsumentów. Przebić się ze swoim komunikatem do mediów, przyciągnać uwagę odwiedzających wyróżniając się wśród tłumu - to prawdziwe wyzwanie. Miesiące przygotowań, koordynacja stoisk i aktywności przeprowadzanych na nich, organizacja wywiadów i konferencji prasowych oraz bieżące reagowanie na nagłe problemy i potencjalne okazje na miejscu – to wszystko składa się na wymagający, ale i satysfakcjonujący maraton wyzwań związanych z tym wyjątkowym w skali światowej wydarzeniem.

CO ZROBILIŚMY

Setki godzin obmyślania planów komunikacji, współpracy z dziesiątkami partnerów, wysyłek informacji i zaproszeń, komunikacji z mediami i influencerami. W samych Katowicach ponad 10-osobowy zespół kolejne dziesiątki godzin poświęcił na niezliczone rozmowy z mediami, klientami, odwiedzającymi i astronomiczne liczby kilometrów przebyte w zawrotnym tempie, aby być cały czas na bieżąco i żadna okazja do zaistnienia nie przeszła nam koło nosa. Dzięki wspólnemu wysiłkowi najważniejsze media w Polsce przybyły na miejsce specjalnym autobusem Intela, odwiedziły stoisko Alienware z najnowszymi laptopami gamingowymi, zobaczyły premierowo najnowsze słuchawki HyperX oraz obserwowały zmagania światowej czołówki zawodników Heroes of the Storm na scenie Blizzarda.

NAPISZ DO NAS

Klauzula informacyjna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w związku z przesłanym przeze mnie zapytaniem. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Górskiego 9.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie. ul. Górskiego 9.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Górskiego 9 jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych, a także na przekazywanie danych osobowych innym podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: dostawcom usług IT oraz agencjom marketingowym, podmiotom świadczącym usługi w zakresie wysyłki korespondencji elektronicznej. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.