Case study

POWRÓT

Kadry Narodowe wchodzą do gry

projekt realizowany dla

Czy nowy produkt Sage Kadry i Płace One Payroll może budzić wielkie emocje? Czy wewnętrzny launch może być wydarzeniem, którym żyje cała firma? Kampania „Kadry Narodowe” miała na celu przedstawienie pracownikom firmy nowego produktu, jego twórców i ambasadorów oraz środowiska rynkowego dla tego rozwiązania. Dla podkreślenia nastroju świętowania, przygotowano meczową oprawę scenograficzną z grą biurową opartą o współpracę i przyjazną rywalizację.

EFEKTY

„Świetnie, jest rewelacyjnie”, „To najlepszy wtorek w tym roku”, „Wygramy na pewno. Reszta nie ma z nami szans” i „Fantastyczna zabawa. Naprawdę, nie spodziewałem się tego z samego rana” – to tylko niektóre cytaty uczestników wydarzenia. Projekt „Kadry Narodowe” zaangażował pracowników firmy, którzy wspólnie bawili się i poznawali nowy produkt. Wydarzenie zrealizowało założone cele: połowa praconików wzięła czynny udział w zabawie, w tym makysmalna możliwa liczba w rozgrywkach gry biurowej.

WYZWANIE

Wydarzenie miało być wspólnym świętowaniem ogromnego wysiłku zespołu włożonego w tworzenie eksperckiego rozwiązania, poznaniem ambasadorów produktu, samego produktu i jego otoczenia rynkowego. Miało również zawierać elementy zabawy angażujące pracowników, a przede wszystkim być niespodzianką dla całej firmy. Impreza odbyła się w dniu roboczym, bez konieczności przerywania pracy. Z tego względu koncepcja kreatywna musiała zainteresować i wciągnąć zespół na tyle, aby pracownicy chcieli wziąć udział w atrakcjach, przy jednoczesnym braku kolizji z wykonywanymi obowiązkami.

Sage - Kadry Narodowe - Wyzwanie

CO ZROBILIŚMY

W dniu wydarzenia zaskoczonych pracowników witał hall windowy przeobrażony w boisko piłkarskie z murawą, piłką, bramkami, kibicami oraz trenerem z megafonem motywującym do gry. Przestrzeń biurowa została nocą odpowiednio zaaranżowana. Umieściliśmy plakaty motywujące z hasłami przewodnimi wydarzenia, tj. „Wejdź do gry”, „Gramy o rynek” i „Kadry są nasze” oraz monidła, które zachęcały do robienia zdjęć i dzielenia się nimi w kanałach społecznościowych. Na biurkach pracownicy znaleźli kubki w kształcie piłki, trzy rodzaje przypinek okolicznościowych, a także muffiny stylizowane na murawę piłkarską z flagą i hasłami. Pracownicy zostali zaproszeni do udziału w kilku aktywnościach, między innymi do udziału w grę o Puchar Kadrowych Ligi Sage, mini mecz kibiców o Puchar Kibiców, quiz online i finał rozgrywek o czekoladowy Puchar Kadrowych i Puchar Kibica.

Sage - Kadry Narodowe - Co zrobilismy

NAPISZ DO NAS

Klauzula informacyjna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w związku z przesłanym przeze mnie zapytaniem. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Górskiego 9.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie. ul. Górskiego 9.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Górskiego 9 jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych, a także na przekazywanie danych osobowych innym podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: dostawcom usług IT oraz agencjom marketingowym, podmiotom świadczącym usługi w zakresie wysyłki korespondencji elektronicznej. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.